"I don't dream my life, I live my dream..." - Andy Schleck

Soukromí

Andy je ten, kdo motivuje Franka

3. srpna 2010 v 18:30 | Evča
V rodině Schlecků jsou tři bratři: Andy, Frank a Steve. Prvorozený je Steve, méně známý, jediný z rodiny, který neuspěl ve snaze stát se profesionálním cyklistou. Má 33 let a angažuje se v politice - za Stranu zelených. Steve poskytl rozhovor o svých bratrech...

Andyho rodina

2. srpna 2010 v 18:13 | Pawla
Fakt, že je Andy Schleck (10. června 1985) profesionální cyklista, není vzhledem k jeho sportovní rodině žádným překvapením. Jeho máma Gaby je bývala plavkyně, jeho táta Johnny (22. listopadu 1942) lucemburský cyklista. Že má Andy bratra Franka, který je také cyklista, ví téměř každý. Ale že jsou bratři Schleckové tři, to je už pro mnoho jejich fanoušků tajemstvím.
Steve Schleck, nejstarší z bratrů, sice také rád jezdí na kole, ale profesionální cyklista není. Dal přednost politice. I přesto svým dvěma bratrům ze srdce fandí.
Frank Schleck (15. dubna 1980), je jedním z nejlepších cyklistů na světě. Momentálně jezdí za stáj SaxoBank, stejně jako Andy. Frank je ženatý, se svou partnerkou Martine mají dceru Leeu, ta se narodila v den Frankových 30. narozenin.
 
 

Reklama