"I don't dream my life, I live my dream..." - Andy Schleck

Cyklistika

Fabian Cancellara and Fränk Schleck Specialized commercial 2009

19. srpna 2010 v 7:01 | Zuzana

Už je ruka v rukávě, Kreuziger bude reprezentovat kazašskou modř

17. srpna 2010 v 18:30 | Zuzana
Čech Roman Kreuziger našel nové cyklistické útočiště na následující dva roky. Zeleň Liquigasu vymění za tyrkys stáje Astana. K podpisu smlouvy dojde dnes během odpoledne.
kreuziger

Neatraktivní MS v austrálii

16. srpna 2010 v 13:52 | Zuzana
Australské mistrovstí světa v silniční cyklistice se bude muset obejít bez tří českých hvězd. Důvody omluvenek jsou vesměs stejné - daleká Austrálie netáhne kvůli časovému posunu a nutnosti dlouhé aklimatizace.
františek raboń
(foto: František Raboň v barvách týmu HTC Colubmia)

Lucemburský tým potvrzen

16. srpna 2010 v 9:53 | Evča

Schleckové potvrzují, že budou jezdit pro nový tým

Andy a Fränk Schleckovi potvrdili, že budou příští rok jezdit za lucemburský tým a team manager Brian Nygaard řekl Cyclingnews, že tým má v plánu stát se ProTour týmem v roce 2011.

Tým, který ještě neoznámil jméno svého hlavního sponzora, jezdce nebo rozpočet, momentálně žádá o licenci UCI ProTour. Podle Nygaarda jde všechno správným směrem, navíc už je v týmu polovina jezdců.

UCI ProTour má v plánu oznámit všechny nové ProTour týmy v nadcházejících týdnech. Komise pro ProTour licenci pracuje nezávazně na UCI a je zodpovědná za vydávání licencí a hodnotí tři kritéria: sport, etiku a finance.

"Projekt je v plném proudu a všechno jde podle plánu," Nygaard řekl Cyclingnews v exkluzivním rozhovoru.

"Team Lëtzebuerg"

4. srpna 2010 v 19:45 | Evča
Teď když už víme, že Alberto Contador se připojí k SaxoBank-SunGard v roce 2011, se nabízí jedna otázka - ve kterém týmu budou Andy a Frank Schleckovi? V novém lucemburském týmu? Momentálně se nechtějí k ničemu vyjadřovat. Dánští novináři potvrzují, že by lucemburský projekt mohl být doladěn během tohoto roku, ovšem Kim Andersen si tímto termínem není příliš jistý...

Contadora uzmul SunGard-SaxoBank, Schleckové odcházejí do domácí stáje

3. srpna 2010 v 19:01 | Zuzana

Vítěz letošního ročníku Tour de France Španěl Alberto Contador neprodloužil smlouvu se svojí stávající stájí Astana a po dlouhé úvaze dal na příští dva roky šanci SunGard-SaxoBanku. Contador takto zvolil i přes to, že mu Astana nabízela plat 4,5 milionů eur za rok.
 
 

Reklama