"I don't dream my life, I live my dream..." - Andy Schleck

Andyho rodina

2. srpna 2010 v 18:13 | Pawla |  Soukromí
Fakt, že je Andy Schleck (10. června 1985) profesionální cyklista, není vzhledem k jeho sportovní rodině žádným překvapením. Jeho máma Gaby je bývala plavkyně, jeho táta Johnny (22. listopadu 1942) lucemburský cyklista. Že má Andy bratra Franka, který je také cyklista, ví téměř každý. Ale že jsou bratři Schleckové tři, to je už pro mnoho jejich fanoušků tajemstvím.
Steve Schleck, nejstarší z bratrů, sice také rád jezdí na kole, ale profesionální cyklista není. Dal přednost politice. I přesto svým dvěma bratrům ze srdce fandí.
Frank Schleck (15. dubna 1980), je jedním z nejlepších cyklistů na světě. Momentálně jezdí za stáj SaxoBank, stejně jako Andy. Frank je ženatý, se svou partnerkou Martine mají dceru Leeu, ta se narodila v den Frankových 30. narozenin.


Johnny Schleck své syny nikdy do cyklistiky nenutil. Vždy chtěl, aby dělali nějaký sport, například jen jako koníček, ale Frank s Andym cyklistice propadli a dělají v tomto sportu Lucembursku výborné jméno.
Jejich rodina je oba nadmíru podporuje, často můžeme rodiče vidět na závodech, jak své syny povzbuzují a jak jim fandí. Andy má zajisté výborné rodinné zázemí :)
www.pawla10.blog.cz
(na fotce zleva: Gaby, Steve, Andy, Johnny, Frank)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angeline24Craig Angeline24Craig | E-mail | Web | 27. prosince 2011 v 12:13 | Reagovat

Every one knows that modern life is not very cheap, but we require cash for various issues and not every man gets big sums cash. Thus to get fast <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> and short term loan should be good way out.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama